electrician

Електротехник в завод

за гр. Луковит
Работа в предприятие, отговарящо на последните стандарти за енергийна ефективност, опазване на околната среда и здравословни и безопасни условия на труд.

Електротехник
© Wienerberger AG

Винербергер ЕООД е дъщерно дружество на австрийския концерн Wienerberger AG - най–големият производител на тухли в световен мащаб, с 200 завода в 30 държави в Европа, Северна Америка и Азия.

През 2007 г. Винербергер ЕООД пусна в експлоатация най-модерния керамичен завод на Балканите и един от най-модерните в цялата група на Винербергер с пълна автоматизация и роботизация на производството. Предприятието се намира в гр. Луковит и отговаря на последните стандарти за енергийна ефективност, опазване на околната среда и здравословни и безопасни условия на труд. За оптимизиране на производствения процес в него търсим:

Отговорности

  • Поддържа автоматиката на всички електросъоръжения и инсталации
  • Осъществява контрол и дава указания за правилната експлоатация, натоварване и функциониране на работното оборудването, съоръжения и уреди и осигурява правилното протичане на технологичния процес
  • Извършва технически прегледи и профилактика в съответствие с фирмените план-графици и отговаря за техническото състояние на използваните съоръжения
  • Участва в монтажа на нови електросъоръжения и инсталации
  • Отстранява възникнали повреди на оборудването съобразно указанията на прекия ръководител и съответните технологични инструкции. Анализира авариите и причините за престой и предлага мероприятия за предотвратяването им.
  • Участва в извършване на предварително съгласувани ремонтни дейности

Изисквания:

  • Завършено висше/ средно образование с профил електротехника, електроенергетика и електрообзавеждане или автоматизация
  • Минимум 1 година опит по специалността в производствено предприятие

Ние Ви предлагаме:

  • отлични условия на труд и възнаграждение;
  • професионална реализация в утвърдена международна компания;
  • възможност за непрекъснато обучение и повишаване на личните професионални умения;

Ако обявата представлява интерес за Вас и отговаряте на посочените изисквания, не се колебайте да кандидатствате на HR.Bulgaria@wienerberger.com

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани конфиденциално, а информацията от тях е защитена съгласно изискванията на ЗЗЛД.

RS_Lifestyle_savetovanje